Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

Netmarble’dan Oyun Geliştirici Adaylarına Hyper-Casual Semineri

Aralık 9 @ 10:30 13:00

Netmarble EMEA, oyun geliştiricilerinin dünya çapında başarıya ulaşmalarını sağlamak amacıyla başlattığı “Hyper Hits Project” kapsamında Beykoz Üniversitesi öğrencilerine 9 Aralık 2019 Pazartesi günü Lisans Yerleşkesi Konferans Salonun’da bir seminer verecek.

Seminerde özellikle hyper-casual türündeki oyunların tüm yapım ve pazarlama süreci hakkında bilgiler paylaşılacak.

Oyun stüdyolarının oyunları için yayıncılık hizmeti veren Netmarble EMEA, hyper-casual oyun geliştiricilerin dünya çapında başarılara imza atmasını sağlamak amacıyla başlattığı “Hyper Hits Project” kapsamında Beykoz Üniversitesi’nde bir seminer verecek. Beykoz Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi’nin ev sahipliğinde, 9 Aralık 2019 Pazartesi günü, Lisans Yerleşkesi Konferans Salonun’da gerçekleştirilecek seminerde öğrencilere özellikle hyper-casual oyunlar hakkında bilgi verilecek.

Öğrenciler profesyonellerle buluşacak

Seminerde dijital oyun sektörü ve Netmarble’ın sektördeki yeri ile girişimcilik ekosisteminin yanı sıra hyper-casual oyunlarda yaratım, yayınlama, dijital pazarlama ve insan kaynakları süreçlerinin nasıl işlediği ile ilgili bilgiler Netmarble profesyonelleri tarafından öğrencilerle paylaşılacak.

Seminere Netmarble Mobil Oyun Yayın Kıdemli Müdürü Aslı Karabulut, , Netmarble Dijital Pazarlama Müdürü Fatmagül Keleş, Netmarble Görsel Sanatlar Müdürü Ekin Borteçin ve Netmarble İnsan Kaynakları Direktörü Sibel Funes katılacak. Seminerde öğrenciler ve oyun geliştiriciler profesyonellerle tanışma fırsatının yanı sıra hyper-casual oyunların yayınlanması hakkında merak ettikleri konularda cevap alma şansına da sahip olacak.

Netmarble’dan ‘Oyunlarınızı getirin, yayınlayalım’ çağrısı

Tüm dünyadaki mobil oyun geliştiricileri ve ekipleri ile mobil oyun stüdyolarına açık olan Netmarble Publishing programı, özellikle causal ve hyper-casual türü oyunların geliştiricileri için hem maddi hem de danışmanlık desteği sunarak uluslararası alanda başarı kazanmaya giden yolda bir başlangıç noktası olmayı amaçlıyor. Program kapsamında pazarlama, işletme, soru-cevap, müşteri desteği, yerelleştirme gibi tüm yayıncılık hizmetlerine desteğin yanı sıra finans desteği de sağlanacak.

Netmarble Publishing programı ile ilgili ayrıntılı bilgi ve mobil oyun projenizle programa başvuru için https://publishing.netmarbleemea.com adresini ziyaret edebilirsiniz.