Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

HyperJam’20 – Yıldız Teknik Üniversitesi DOGDOK x Netmarble EMEA

Şubat 21 @ 19:00 Şubat 23 @ 19:00

Hyper Hits Project programı kapsamında Netmarble EMEA evsahipliğinde gerçekleştireceğimiz HyperJam’20 – YTÜ DOGDOK için başvurular başladı.


Hyper Hits Project Nedir?

Netmarble EMEA’nın Hyper Hits Project programı tüm dünyadaki mobil oyun geliştiricileri ve ekipleri ile mobil oyun stüdyolarına açık. Program özellikle casual ve hyper-casual türü oyunların geliştiricileri için hem maddi hem de danışmanlık desteği sunarak uluslararası alanda başarı kazanmaya giden yolda bir başlangıç noktası olmayı amaçlıyor. Program kapsamında pazarlama, işletme, soru-cevap, müşteri desteği, yerelleştirme gibi tüm yayıncılık hizmetlerine desteğin yanı sıra finans desteği de sağlanıyor.


HyperJam Nedir?

Netmarble EMEA’nın Hyper Hits Project programı kapsamında düzenlemiş olduğu bir game jamdir. Amaç, bir araya gelerek bir dijital oyun geliştirmektir. Katılımcılar, ortak bir tema ve eşit kısıtlayıcı koşulları paylaşırlar. HyperJam’de katılımcılar 48 saat içerisinde baştan sona bir oyun geliştirmek için çalışır.


Sıkça Sorulan Sorular

HyperJam profesyoneller için midir?

Hayır, HyperJam’e oyun dünyasına ilgili olan herkes katılabilir.

HyperJam’e katılmak için özel yeteneklerim olmalı mı?

Bilgisayar yetkinliklerine sahip olmanız faydalı olacak olsa da, yazılımcı olmak zorunlu değildir. Tasarımcılar, geliştiriciler, sanatçılar, kısacası ilgisi olan herken HyperJam’e katılabilir.

HyperJam’e daha önceden oluşturulmuş bir takımla mı gelmeliyim?

Hayır, HyperJam’e bir takımınız olmadan gelin. Açılış sunumları olduktan sonra herkesin kendini tanıtması ve ekip kurması için yeterli zamanı olacak.

HyperJam’e gelirken bilgisayar getirmeli miyim?

Evet, bilgisayarının yanında olması iyi olacaktır.


HyperJam’20 – YTÜ DOGDOK x Netmarble Başvuru

Netmarble EMEA evsahipliğinde gerçekleştireceğimiz HyperJam’20 – YTÜ DOGDOK için başvurular başladı. Hemen aşağıdaki formu doldurarak başvurabilirsiniz.